Penzion Rokytnice Samota Adelheid
Penzion Samota Adelheid ubytování Rokytnice Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 6 m/s
 

Penzion Samota Adelheid / Rokytnice

Báječnou dovolenou zažijete na Samotě Adelheid v Orlických horách, kde je úžasný klid a nádherná příroda.

Horský rodinný penzion Adelheid je nově postavený na místě staré usedlosti v zaniklé vsi Vrchní Orlice. Penzion se nachází na samotě v chráněné krajinné oblasti Orlických hor v nadmořské výšce 600 m. n. m.

Bartošovice v Orlických horách ubytování
V penzionu Samota Adelheid v Orlických horách je 8 pokojů zařízených novým nábytkem z masivu a 1 apartmán. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, dva pokoje jsou bezbariérové. Pokoje jsou dvoulůžkové, třílůžkové s možností přistýlky a jeden apartmán se čtyřmi lůžky a s možností čtyř přistýlek. V apartmánu je vybavený kuchyňský kout. 

Ubytování Samota Adelheid služby a vybavení 
Součástí penzionu Adelheid je společenská místnost s bezbarierovým přístupem, kde je také dětská herna se skluzavkou, po celý den je zde možnost občerstvení. Možnost objednání polopenze. V apartmánu je možnost vlastního vaření v zařízeném kuchyňském koutě.

V celém objektu je Wi-Fi připojení na internet. Penzion dále nabízí půjčovnu jízdních kol, kolárnu, lyžárnu se sušáky výstroje. Parkování je zdarma u penzionu. K dispozici je venkovní gril, venkovní posezení s ohništěm, pískoviště, skluzavka, houpací síť, dětský bazének. K penzionu Adelheid Bartošovice v Orlických horách patří 35 ha luk vhodných k volnočasovým aktivitám.

Dovolená Orlické hory Samota Adelheid turistika 
Penzion leží na značené trase pro cyklisty, kterým nabízí zázemí, možnost půjčení kola, opravu nebo úschovu vlastního kola. U penzionu je zastávka cyklobusu. Penzion Adelheid se nachází na samotě, dovolenou prožijete v klidu a na čistém vzduchu. Okolí pak skýtá řadu sportovních i kulturních možností vyžití. Koupání, vycházky, rybaření, cyklistika, sjíždění řeky Divoké Orlice, houbaření, návštěva dělostřelecké tvrze Hanička.

U penzionu se pasou kravičky plemene Galloway. V penzionu Samota Adelheid v Bartošovicích v Orlických horách pro Vás rádi zorganizují víkend zaměřený na adrenalinové a kolektivní disciplíny – teambuilding nebo víkend zaměřený na výrobu keramických předmětů, pletení z pedigu, plstění vlny.

Orlické hory ubytování penzion Adelheid rekreace a výlety
Rozhledna na Anenském vrchu, Dělostřelecká tvrz Hanička, Zemská brána a naučná stezka podél Divoké Orlice, Poutní kostel Neratov. Kostel Vrchní Orlice, kde probíhají kulturní akce. Přechod do Polska – 2 km. Muzeum řemesel v Letohradě a Muzeum hraček v Rychnově nad Kněžnou. Muzeum krajky ve Vamberku. Hrad Potštejn. Koupání: Pastvinská přehrada – 10 km, Aquapark Žamberk – 13 km, Aquapark Ustí nad Orlicí – 30 km, Aquapark Rychnov nad Kněžnou – 28 km. Lyžování: České Petrovice, Bartošovice, Červená Voda a Říčky v Orlických horách.
Penzion Rokytnice Samota Adelheid - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Rokytnice Samota Adelheid - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Rokytnice Samota Adelheid -  je k dispozici připojení na internetPenzion Rokytnice Samota Adelheid -  je k dispozici letní terasaPenzion Rokytnice Samota Adelheid - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Rokytnice Samota Adelheid - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com